O nás

Jako samostatná společnost jsme na trhu krátce, ale jako lidé stojící za společnosti se IOT věnujeme už pár let. IOT není pouze o hardware, ale primárně o integraci a aplikaci v rámci konečného řešení. Pojďme se podívat i na Váš projekt a poskládat jednoduché, ale funkční řešení.

O iNELS Air

Počátkem roku 2020 jsme vyčlenili IOT portfolio společnosti ELKO EP do společnosti iNELS Air. Společně s vyčleněním produktů se do týmu přibrali nové vývojové kapacity, přidali se produkty z R&D společnosti Acrios, smísila se start-upová kultura s prvky korporátismu a to vše funguje pod střechou výrobního závodu ELKO EP v Holešově. Společně kopeme za zajímavé projekty a kvalitní produkty s jednoduchou integrací do nadřazených systémů. Zkuste to s námi

Senzory & Aktory

IoT komunikace

iNELS Air cloud

Klientská aplikace

Vše pod jednou střechou

Máme pod palcem řetězec od vývoje až po klientskou aplikaci. Co si navrhneme, to si také vyrobíme, odzkoušíme a okamžitě můžeme uvolnit na světový trh skrze jednu z našich 14 poboček. Díky tomu mohou vznikat jak komplikovanější zařízení, která v některých konfiguracích nemají konkurenci, tak jednoúčelová zařízení vhodná pro koncového uživatele. 

ELKO Cloud

Důležitý dílek v IoT puzzle. Bez něj je vše jen kus plastu. Rozhodli jsme se použít backend odvozený od ThingsBoard – výhodou pro Vás je robustní systém s perfektní dokumentací a snadnou integraci do Vašeho systému. 

Součástí našeho backendu je také LoRa Network Server, který se stará o správný chod všech našich zařízení. 

Jsme napojení na Sigfox a registrace zařízení je tak jednoduchá, jak jen může být. Na Vás je pouze to, jak data využijete.

Díky spolupráci s poskytovateli a napojení na náš cloud není jsou zařízení s našimi SIM kartami plug & play.

Náš cloud je schopen běžet tzv. on-premise. To znamená, že je nainstalován na Vašem serveru skrze Docker a vše máte pod svou kontrolou – tak, jak potřebujete.